خشک کن های DryZero

 می توانید دانلود ها و محتوای مورد نیاز مرتبط با خشک کن های درای زیرو را در این بخش بیابید. محتوای این بخش بر اساس نوع خشک کن ها به سه گروه خشک کن های برقی، خشک کن های گازی و خشک کن های هیبرید تقسیم شده است. محتوای این بخش شامل کاتالوگ محصول، راهنمای کاربری محصول و بروزرسانی فرم ور دستگاه می باشد. جهت نصب فرم ور دستگاه آن را از حالت فشرده خارج کرده و پس از اتصال کامپیوتر به پورت ارتباطی USB-A دستگاه با اجرای فایل درون آن نسبت به بروزرسانی فرم ور دستگاه اقدام نمایید. 

*فایل بروزرسانی به دلایل امنیتی دارای رمز می باشد. جهت دریافت رمز فایل فرم ور کد اشتراک خود را از طریق بخش ارسال تیکت پشتیبانی ارسال نمائید.

** در انتخاب فایل مرتبط با دستگاه خود دقت فرمائید. در صورت نصب فایل بروزرسانی اشتباه عواقب و هزینه های ناشی از اشکالاتی که متعاقبا در سیستم ایجاد خواهد شد برعهده مشتری خواهد بود.

کنترل اتوماتیک آبیاری IrrigAuto

محتوای مرتبط با سیستم اتوماسیون آبیاری را می توانید در این بخش دانلود کنید. این محتوا شامل کاتالوگ سیستم، راهنمای استفاده از سیستم، بروزرسانی فرم ور، آموزش نحوه ی بروزرسانی فرم ور و اعلانیه نحوه ی ارائه خدمات توسط توپا می باشد. جهت نصب فرم ور دستگاه د ابتدا آن را از حالت فشرده خارج کنید.اکیدا توصیه می کنیم پیش از بروزرسانی فرم ور فایل راهنمای بروزرسانی را مطالعه فرمائید.

*فایل بروزرسانی به دلایل امنیتی دارای رمز می باشد. جهت دریافت رمز فایل فرم ور کد اشتراک خود را از طریق بخش ارسال تیکت پشتیبانی ارسال نمائید.

تجهیزات وابسته

در این بخش می توانید بروزرسانی نرم افزارهای ارائه شده توسط پارتنرهای تجاری ما را که ما از دستگاه های آن ها در سیستم های تولید شده ی خود استفاده می کنیم دانلود نمائید. این بروزرسانی ها شامل فیرم ور ها و نرم افزارهای مورد استفاده در این تجهیزات است.

*اکیدا توصیه می کنیم پیش از نصب بروزرسانی های با کلیک بر روی گزینه راهنمای نصب نسبت به مطالعه مرحله به مرحله ی روش بروزرسانی اقدام نمائید.

با عضویت در خبرنامه توپا، از انتشار بروزرسانی های نرم افزارها و فیرمورها آگاه شوید: