ابزار محاسبه گر ابعاد خشک کن

 ابزار پیش روی شما بر اساس روابط استخراج شده توسط تیم فنی شرکت توسعه پیشبرد سامانه های خودکار آروند و با هدف سهولت در تشخیص و انتخاب محصول مورد نیاز مشتریان طراحی شده است. با تکمیل فرم زیر می توانید به سرعت ابعاد حجمی خشک کن مورد نیاز خود را بر اساس پارامترهای نوع خشک کن، استراکچر خشک کن، نوع محصول و حداکثر وزنی که انتظار دارید خشک کن در یک سری خشک نماید استخراج کنید. پس از تشخیص حجم خشک کن مورد نظر خود می توانید تا در صفحه ی قیمت ها بروز ترین قیمت های خشک کن های شرکت توپا را مشاهده نموده و در صورت تمایل نسبت به سفارش محصول اقدام نمائید.

نکات مهم:

1- دمای خشک شدن محصول و رطوبت نهایی آن بر اساس استاندارد ASABE برای خشک کردن محصولات و با در نظر گرفتن استفاده از تکنولوژی انحصاری DryZero در فرآیند خشک کردن محاسبه شده است.

2- بدون استفاده از تکنولوژی انحصاری DryZero شرکت توپا زمان و دمای خشک کردن محصول کاملا متفاوت خواهد بود، لذا اعداد خروجی این محاسبه گر جهت محاسبه ی ظرفیت خشک کن های رایج موجود در بازار مناسب نیستند و فقط با خشک کن های دارای تکنولوژی انحصاری DryZero شرکت توپا منطبق هستند.

3- نتایج این محاسبه گر بر اساس نوع دقیق محصول و رقم آن می تواند در واقعیت تا 20 درصد متفاوت باشد لذا اگر مقدار دقیقی بعنوان ظرفیت وزنی خشک کن مدنظر شماست این مقدار را بعنوان بازه ی تلورانس در محاسبات خود در نظر داشته باشید و جهت دریافت اطلاعات دقیق در مورد ابعاد خشک کن مورد نیاز خود با ما تماس بگیرید.