میوه خشک شده توسط خشک کن درای زیرو DryZero شرکت توپا طراحی چشم نواز و کاربرپسند
پیش بینی آب و هوای روزهای آینده

   کنترل دستگاه ها با اینترنت اشیاء

ارائه نمودارهای دقیق از اطلاعات آب و هوا
نمایش وضعیت آب و هوای لحظه ای
مدیریت آسان دستگاه های متصل
قابلیت شخصی سازی محیط اپلیکیشن
ذخیره سازی تنظیمات در حساب کاربری
اعلان های پویا در نوتیفیکیشن سنتر اندروید

   با فارمینو حرفه ای باشید

   پیش بینی و هشدار هواشناسی

Farmino

دریافت نرم‌افزار

Google PlayStore دریافت از بازار دریافت از پارس هاب

ویژگی های کنترلر مبتنی بر اینترنت اشیاء
اپلیکیشن فارمینو

امنیت در ارتباط آنلاین

با استفاده از آخرین نسخه پروتکل های امنیتی بالاترین حد امنیت در ارتباط را به صورت End to End تجربه خواهید کرد. بروزرسانی های امنیتی دستگاه را با هدف رفع لحظه ای مشکلات احتمالی منتشر می کنیم تا با خیال راحت از مسائل امنیتی به کسب و کارتان بپردازید.

سرعت بالا و تاخیر پاسخگوئی پایین

ارتباط با سرورهای توپا با تکنولوژی اینترنت اشیاء PAIOT که به صورت انحصاری تحت توسعه توسط تیم نرم افزاری شرکت توپا است امکان پذیر شده است. با بیشترین سرعت ممکن و کمترین تاخیر در پاسخگوئی بر بستر شبکه اینترنت از هرجای دنیا که باشید به دستگاه های خود متصل خواهید شد.

پایش و کنترل ساده تر از همیشه

با استفاده از تیم مهندسان طراح رابط کاربری و الهام گرفتن از آخرین ترندهای طراحی جذابیت بصری را در بهترین سطح ممکن در اختیار شما قرار داده ایم و با بروزرسانی های بهینه ساز همواره در حال توسعه ی آن هستیم. همچنین تجربه ی کاربری شما را با بالاترین سطح تکنولوژی محاسبه می کنیم و حس خوب سادگی کار با منوهای کنترل دستگاه ها را برای شما ایجاد خواهیم کرد.

میوه خشک شده توسط خشک کن درای زیرو DryZero شرکت توپا کنترل متمرکز همه دستگاه ها با فارمینو اتصال دستگاه ها به حساب کاربری شخصی شما نمایش وضعیت لحظه ای دستگاه ها از هرجای دنیا که باشید طراحی جزئیات مبتنی بر اصول مهندسی و فیدبک های کاربران تنظیمات دقیق و لحظه ای دستگاه ها با بیشترین جزئیات ممکن

   کنترل دستگاه ها با اینترنت اشیاء

   با فارمینو حرفه ای باشید

   پیش بینی و هشدار هواشناسی

پیش بینی هواشناسی به همراه هشدار وضعیت
نامناسب آب و هوایی با فارمینو

پیش بینی وضعیت آب و هوای 5 روز آینده

محل زندگی خود را بر اساس دیتابیس شهرهای ایران و جهان انتخاب کنید و از وضعیت آب و هوای 5 روز آینده آن مطلع شوید. برای دسترسی به اطلاعات وضعیت آب و هوایی منطقه مکانی منتخب شما از دیتابیس های OpenWeather، Accuweather و WeatherUndergound استفاده کرده ایم که دقیق ترین اطلاعات را با استفاده از قدرتمندترین ابررایانه ها به رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

هشدارهای وضعیت نامساعد آب و هوایی

هشدارهای وضعیت نامساعد جوی می توانند نجات دهنده جان شما و عزیزانتان از خطرات احتمالی هستند. همچنین این هشدارها می توانند با اطلاع رسانی زود هنگام، در حفظ و مراقبت از محصولات کشاورزی شما به شدت موثر باشند. می توانید هشدارهای هواشناسی را از منوی تنظیمات اپلیکیشن به تفکیک نوع هشدار خاموش و روشن کرده و شدت صدای هشدار را نیز تنظیم کنید.

اطلاعات کارآمد و دقیق آماری

محتوای اطلاعات وضعیت آب و هوایی هر روز را با جزئیات بالا و در بازه های زمانی 3 ساعته به همراه نمودارهای طراحی شده برای سهولت فهم تغییرات آب و هوا در گذر زمان طراحی و به صورت صفحه بندی شده برای راحتی کار شما تعبیه کرده ایم. تلاش کرده ایم تا اطلاعاتی را ارائه کنیم که در حد توانمان به کسب و کار شما کمک شایان توجهی کرده باشیم.

میوه خشک شده توسط خشک کن درای زیرو DryZero شرکت توپا ویجت وضعیت آب و هوا در صفحه اصلی تلفن همراه شما مشاهده خلاصه وضعیت هوا در منوی اصلی اپلیکیشن ارائه اطلاعات کامل از وضعیت آب و هوای امروز شما قابلیت ارائه گزارش خلاصه وضعیت آب و هوای 5 روز آینده جزئیات اطلاعات آب و هوای روزهای آینده به صورت نمودار نوتیفیکیشن وضعیت آب و هوا در مرکز اعلان اندروید

   کنترل دستگاه ها با اینترنت اشیاء

   با فارمینو حرفه ای باشید

   پیش بینی و هشدار هواشناسی